Oferty pracy

Przegląd ogłoszeń

Pracownik produkcji

Kandyduj

6666 1302 widoki Oss 40 13,27 Pracownik produkcji

Opis

Dla naszego klienta w Oss poszukujemy Pracownika produkcji.

Masz oko do szczegółów i potrafisz pracować dokładnie?

W takim razie rola Pracownika produkcji jest dla Ciebie!

Wraz z zespołem zapewnisz wysokiej jakości produkt końcowy, z którego będziesz dumny.

Oferujemy

  • Ciekawe i zróżnicowane stanowisko pracy z wieloma obowiązkami
  • Cotygodniowa wypłata wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania swoich kwalifikacji i doświadczenia w różnych sektorach pracy
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze oraz międzynarodowym zespole
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego
  • Profesjonalną obsługę ze strony naszego biura pracy

Obowiązki

  • Staranne napełnianie różnego rodzaju butelek/pojemników mydłami/środkami czyszczącymi
  • Naklejanie odpowiedniej etykiety na właściwy produkt
  • Zwracanie szczególnej uwagi na jakość produktu
  • Konrola produktu (np. czy opakowanie jest czyste, nie ma na nim wgnieceń itd.)
  • Pakowanie oraz przygotowanie produktu do dalszej wysyłki

Godziny pracy

Pracujesz od poniedziałku do piątku: od 07:30. do 16:30

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Jesteś osobą zmotywowaną i gotową do pracy od zaraz!
  • Dokładność oraz precyzja to Twoje mocne strony
  • Jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin i elastyczny w godzinach pracy
  • Znasz język angielski lub niderlandzki - poziom komunikatywny
  • Mieszkasz w Oss lub okolicy (30 km)
  • Posiadasz prawo jazdy kat.B
  • Dodatkowym atutem jest doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • Staranność, dokładność to cechy, które posiadasz

Profil firmy

Masz Klient jest wszechstronnym producentem różnorodnych środków czystości do użytku profesjonalnego. Sami wszystko organizują, od produkcji, przez rozwój produktu, po logistykę.

W pracy najważniejsze są: miła atmosfera, jakość, fachowość i ciągłość pracy!

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie czekaj dłużej i kandyduj już teraz!

Godziny 40
Wynagrodzenie 13,27
Miasto Oss

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej z ! są obowiązkowe.

Dane osobowe
Informacje adresowe
Informacje kontaktowe
Życiorys

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja