Oferty pracy

Przegląd ogłoszeń

Pracownik Montażu

Kandyduj

577 widoki Schijndel 40 13,68 Pracownik Montażu

Opis

Dla naszego klienta w Schijndel poszukujemy entuzjastycznego Pracownika Montażu.

Oferujemy

  • Stałą pracę w wymiarze 38-40 godzin na tydzień
  • Wynagrodzenie w wysokości €13,68
  • Dobrą atmosferę pracy: otwarcie i uczciwie
  • Wszystkie należne kumulacje (wakacyjne oraz godziny urlopowe)
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego
  • Profesjonalną obsługę ze strony naszego biura pracy

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż produktów w oparciu o instrukcje.

Jako pracownik działu montażu składasz produkty w jedną całość.

Produkt końcowy tworzysz z różnych części.

Godziny pracy

Pracujesz od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:30

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenie w pracy montażysty
  • Biegłość manualna
  • Kreatywność
  • Dobra znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Odpowiedzialne podjeście od pracy: rzetelność i dokładność

Profil firmy

Nasz Klient rozpoczął działalność w 1982 roku i w ciągu ponad 40 lat wyrósł na specjalistę w zakresie urządzeń UV-C dla różnych gałęzi przemysłu, m.in. dla rynku basenowego, stawowego i przemysłowego.

Jesteś pracownikiem montażowym, którego szukamy?

Skontaktuj się z nami  już teraz!

Godziny 40
Wynagrodzenie 13,68
Miasto Schijndel

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej z ! są obowiązkowe.

Dane osobowe
Informacje adresowe
Informacje kontaktowe
Życiorys

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja